Sorsware E-Ticaret Nakit Akış Mağaza Yönetim Sistemi Kurumsal Çözümler
Paylaş
PROJELER / Bursa Kültür A.Ş.

Bursa Kültür A.Ş.

Bursa Kültür A.Ş.

 

 

Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Bursa Kültür A.Ş. için yapılmış olan özel yazılımda şirketin kurumsal bilgilerinin yanında ürün satışını sağlayan e-ticaret modülü de bulunmaktadır.

Bursa Kültür-Sanat Ürünleri ve Turizm Ticaret A.Ş. 2005 yılında, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin bünyesinde, her türlü kültür-sanat ürün ve hizmetleri ile reklâm ve tanıtım hizmetlerini ve turizm faaliyetlerini yerine getirmek için gerekli çalışmaları yapmak, yaptırmak, tesis kurmak, kurdurmak, işletmek, işlettirmek amaçlarıyla kurulmuştur.
 
 
Yürüttüğümüz faaliyetlerden başlıcaları şunlardır:
 
Yurt içinde ve yurt dışında görsel sanatlar, dinleti sanatları ile edebiyata, kültüre ve özellikle Bursa’ya ilişkin her türlü sanatsal, kültürel ve entellektüel etkinliklerde bulunmak
 
Reklam ve tanıtım hizmetleri vermek; film, afiş, broşür, vs. tanıtım malzemeleri üretmek ve satmak.
 
Yurtiçi ve yurtdışında turizm hizmeti verme amaçlı faaliyetlerde bulunmak, seyahat düzenlemek, hediyelik eşya üretim ve ticareti yapmak.
 
Kültür, sanat, bilim ve teknoloji müze ve merkezleri, ofisleri ve atölyeleri açmak ve işletmek, işlettirmek.
 
Türkçe ve yabancı dildeki basılı, sözlü ve sözsüz, görsel ve gösteri niteliğindeki tüm kültür ve sanat eserlerinin üretimini, alımını, satımını, yayımını, basımını, çoğaltımını ve dağıtımını yapmak ve yaptırmak. Yayınlarının yurtiçinde ve yurtdışında dağıtımını ve ticaretini yapmak.
 
Alanıyla ilgili ulusal ve uluslararası organizasyonlar, birlikler, vakıflar, vs. oluşturmak ve bunlara üye olmak.