Sorsware E-Ticaret Nakit Akış Mağaza Yönetim Sistemi Kurumsal Çözümler
Paylaş
PROJELER / Sonsuz Oda

Sonsuz Oda

 

 

https://www.sonsuzoda.com

Sonsuz Oda sadece bir isim değil bir fikirdir.

"Herkes en iyi eğitimi alma hakkına sahiptir ve bu hak kimsenin elinden alınamaz."

İşte bu motto ile hareket eden Sonsuz Oda Online Eğitim platformu, en iyi eğitimi vermek amacı ile hareket etmektedir. Özellikle fark edilmeyi bekleyen, gelişmek isteyen ve eğitimin her yaş ve coğrafya için geçerli olduğunu düşünen yetenekler için Sonsuz Oda içine girdiklerinde kendilerini rahat hissedecekleri bir yer olacaktır.

Konusunda uzman eğitmenler ve 15 yıllık yazılım sektöründeki tecrübenin birleşmesiyle doğan Sonsuz Oda projesi yaklaşık 1 senelik yoğun bir çalışma sonrası yayın hayatına başlamıştır.

Arkasında bulunan konusunda uzman yazılımcıları, müşteri temsilcileri, dijital pazarlama ve içerik yönetim ekipleri, Sueda Çil Studio gibi oyunculuk eğitimleri veren kurumların olduğu büyük bir aile olan Sonsuz Oda ilk etapta Film/TV kategorisi ile başladığı eğitim serisine 2020 Ocak ayı itibarı ile Müzik kategorisini ve 2020 Şubat ayı gibi Spor kategorisini eklemeyi planlamaktadır.

Sonsuz Odanın misyonunda yaş ve coğrafya gözetmeksizin yeteneklerini paylaşmak isteyen herkesin hem eğitim almasına olanak sağlamak hem de kariyer planlarına yardım etmek bulunmaktadır.

Bu kapsamda Sonsuz Oda ailesine katılan her üyenin yeteneği ile alakalı doğru kişiler tarafından fark edilmesini sağlamak ve sektördeki iş imkanlarından haberdar olmasını temin etmek amacı ile de kendi içinde bir network ağı barındırmaktadır.

Bu yazının bu son cümlesini okuyacak kadar araştıran, öğrenmeye istekli ve kariyerine sahip çıkan herkese aramıza hoşgeldiniz diyoruz.

Sonsuz Oda Ailesi